Administratívny priestor 4.1

 

Je voľný


Mám záujem

Celková výmera 319.9 m2 

 

 

Tretie nadzemné podlažie (4. poschodie budovy) má plastové okná z 3-skla. Na podlaží sa nachádzajú sociálne zariadenia, miestnosť pre upratovačku a kuchynka. Administratívny priestor 4.1 je vhodný pre jednu veľkú spoločnosť, no dá sa rozdeliť na menšie priestory pre viacerých nájomcov a kancelárie. Ideálne miesto tu nájdu ambulancie ako zubár, zubný technik, dentálny hygienik, očný lekár či fyzioterapeut. Priestory sú zaujímavé pre menšie obchody, poisťovne, realitné kancelárie, právnikov, reklamné agentúry alebo mobilných a internetových operátorov.

 

 

V kanceláriách je možné dostavanie a upravenie priečok podľa požiadaviek nájomcu (budúceho majiteľa). Vopred si vieme dohodnúť aj rozmiestnenie elektrických rozvodov a zásuviek. Kanceláriu dostanete vymaľovanú, s vchodovými dverami a s hotovou podlahou.

 

 

Priestory je možné zmenšiť, rozdeliť, prispôsobiť na mieru potrebám vášho podnikania. Všetko je vecou vzájomnej dohody a komunikácie.

 

 

Výmera priestoru: 319,90 m² (súčasťou výmery sú aj sociálne zariadenia a kuchynka)

 

 

 

Prispôsobíme sa vašim potrebám

 

Podlažie na tomto poschodí si môžete prenajať celé, alebo len jeho časť. V prípade, že si podlažie prenajmete celé, viete vďaka jeho rozdeleniu vytvoriť kancelárie pre všetkých svojich zamestnancov, či oddelenia. Ak ste menšia spoločnosť a potrebujete len jednu kanceláriu, pôdorys vám spraví lepšiu predstavu o možnostiach a o situovaní vašich budúcich priestorov.

 

 

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia