Obchodný priestor 1.1

 

Je voľný


Mám záujem

Celková výmera 219.2 m2 

 

 

Prízemie budovy lemuje chodník okolo kruhového objazdu. Priamo pred vchod budovy sa dostanú doručovateľské a zásobovacie služby. Hneď pri vchode je umiestnený stojan na bicykle. Vchod do budovy je bezbariérový, vedie k výťahu.

 

 

Obchodný priestor 1.1 má zo strany cesty presklenú stenu. Okná sú z hliníkového 3-skla. Na prízemí sa nachádzajú sociálne zariadenia, miestnosť pre upratovačku a kuchynka. Obchodný priestor 1.1 ponúka možnosť prepojenia na prvé nadzemné podlažie dobudovaním súkromných schodov. Preto je tento kancelársky priestor ideálny pre väčšiu spoločnosť – banku, poštu, poisťovňu, realitku alebo lekáreň. Prízemné podlažie môže podnikateľ využívať ako verejné obchodné a administratívne priestory, nadzemné podlažie ako súkromné kancelárie, kde verejnosť už nebude mať prístup.

 

 

V kanceláriách je možné dostavanie a upravenie priečok podľa požiadaviek nájomcu (budúceho majiteľa). Vopred si vieme dohodnúť aj rozmiestnenie elektrických rozvodov a zásuviek. Kanceláriu dostanete vymaľovanú, s vchodovými dverami a s hotovou podlahou.

 

 

Priestory je možné zmenšiť, rozdeliť, prispôsobiť na mieru potrebám vášho podnikania. Všetko je vecou vzájomnej dohody a komunikácie.

 

 

Výmera priestoru: 219,20 m² (súčasťou výmery sú aj sociálne zariadenia a kuchynka)

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia