Administratívne a kancelárske priestory v Púchove
Nové kancelárie v centre mesta s výhľadom

Rožák II. - kancelárske a administratívne priestory v Púchove

 

Vyberte si poschodie

 

 

Vymeňte staré administratívne či kancelárske priestory za nové! Administratívna budova Rožák II. v centre Púchova ponúka moderné, klimatizované kancelárie pre vaše podnikanie.

 

 

Priestory sú vhodné pre banky, poisťovne, ambulancie, lekárne, mobilných operátorov či obchody. Najvyššie podlažie s terasou je ideálne pre reštauráciu alebo kaviareň.

 

 

 

 

Kľúče od novej kancelárie môžete mať už 06/2020!

V prípade záujmu o prenájom či predaj volajte

 

0911 601 444

 

 

 

 

 
 
 

1 892

metrov² na prenájom

 

 

 

300

metrov² už prenajatých

 

 

 

1 592

metrov² ešte voľných

 

 

 
 

 

 

 

 

 

Podnikanie v centre mesta

 

Administratívna budova Rožák II. sa nachádza pri kruhovom objazde, ktorý spája Trenčiansku ulicu, Ulicu 1. mája a Ulicu Hollého. Vďaka polohe v centre Púchova sú nablízku všetky potrebné úrady, banky, pošta. Rožák II. stojí prakticky pri vstupe do mesta. Je dobrým východiskovým bodom pre ďalšie lokality – Považskú Bystricu, Žilinu, Ilavu, Dubnicu nad Váhom, Trenčín, či susednú Moravu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Moderné kancelárie s výhľadom

 

Presvetlené kancelárske a predajné priestory majú bezbariérový vstup a výťah. Vyššie podlažia ponúkajú výhľad na centrum mesta a okolitú prírodu. Parkovanie je zabezpečené na priľahlom parkovisku, kuriérske služby a zásobovanie majú vyhradené parkovanie pri vstupe do budovy. Budova je odhlučnená, kancelárie sú klimatizované a v cene nájmu je aj upratovací servis spoločných priestorov.

 

 

 

 

Možnosť prispôsobiť priestory

 

Rožák II. je ideálny priestor na prenájom pre menšie aj väčšie spoločnosti. Ponúkame možnosť prenajať si celé podlažie, prípadne len jeho časť. V prípade záujmu sa dá prízemie a prvé nadzemné podlažie prepojiť súkromným schodiskom. Parametre aj situovanie budúcich kancelárií je teda možné zvoliť si na mieru. Na prenájom je aj najvyššie poschodie s lukratívnou terasou a s unikátnym výhľadom na mesto.

 

 

 

 

 

 

Kancelárske priestory Rožák II. - volajte

 

0911 601 444

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia